Amsterdam University of Applied Sciences

Contact persons GDPR

If you have any questions about the GDPR, please contact your organisational unit's contact person.

De contactpersonen zijn voor het AVG-project inventariseren de Verwerkingen van Persoonsgegevens en vullen het nieuwe Register van Verwerkingen. De contactpersonen inventariseren ook de vragen die leven bij collega’s. Hij of zij is binnen je faculteit, staf of dienst jouw aanspreekpunt voor privacy en de AVG.

AvG contactpersonen faculteiten
Faculteit Aanhef Naam E-mail Telefoon
FDMCI dhr. Maarten Slöetjes m.sloetjes@hva.nl 06-21155033
FG/FVSB mw. Ellis Hensen e.b.hensen@hva.nl 06-51821512
FMR dhr. Jaco Vos j.m.c.vos@hva.nl 020-5952850 | 06-21158774
FT mw. Marjolein Debets m.debets@hva.nl 06-53537329
FOO dhr. Pascal Brugmans p.j.brugmans@hva.nl 06-38200661
FBE dhr. Tom Geul t.s.geul@hva.nl 06-20017521
AvG contactpersonen Diensten en Bestuursstaf
Dienst Aanhef Naam E-mail Telefoon
FS dhr. Joost Klaasen j.p.klaasen2@hva.nl 06-46996662
SZ dhr. Bram van der Kruk b.van.der.kruk@hva.nl 06-10960331
ICTS dhr. Eric Kamsma

e.j.b.kamsma@hva.nl

06-23244275
AC dhr. Wouter Wester w.wester@hva.nl

06-46991451

Bibliotheek dhr. Paul Nagtegaal p.nagtegaal@hva.nl 06-21155548 I 06-21157700
Bestuursstaf dhr. Bart Roelvink b.roelvink@hva.nl 06-20396643
Overige: Privacy Officer en Functionaris persoonsgegevens
Functie Aanhef Naam E-mail Telefoon
Functionaris Gegevensbescherming dhr. Martijn de Hamer m.de.Hamer@hva.nl 06-28493739
Privacy Officer HvA mw. Sanne Mulder s.s.mulder@hva.nl 06-34020142
Published by  Legal Affairs 4 October 2021